0

Büyükada Kaliteli Otelleri

 

Büyükada Otelleri       Büyükada yerli yabancı her tatilcinin yılın belirli bir döneminde vakit geçirdiği ülkemizin cennet köşelerinden bir tanesidir. Özellikle bunaltıcı şehir hayatından sıkılan çalışan insanlar kısa bir süreliğine de olsa nefes alıp dinlenmek için tercihlerini adalardan yana kullanmaktalar.

Adaların şu an en ciddi problemi kaliteli konaklama hizmetinin az oluşudur. Biz Yörükali firması olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için konaklama, plaj keyfi, restaurant ve Yörükali garden hizmetlerini bir arada veriyoruz.

 

 

 

KONAKLAMA

 

Büyükada’ya gelmeyi düşünenlerin aklındaki en önemli soru nerede kalabilirim sorusudur. Genelde tatil beldelerine gidildiğinde oteller tercih edilir fakat oteller rahat kafa dinlemek için pek de uygun tercihler değildir. Biz de bunun farkında olduğumuz için Büyükada konaklama hizmetimizi Bungolow evlerinden yana kullandık. Tamamen otantik bir şekilde hazırlanan bu evler tipik bir tatil köyü evi izlenimi veriyor. Bungolow evlerimizin içinde ihtiyacınız olan ne ararsanız bulunmaktadır. Banyo, mini bar, sıcak su, klima ve uydu yayını gibi günlük hayatta ihtiyacınız olabilecek her türlü ev eşyasını sizlerin hizmetine kaliteli bir şekilde sunuyoruz. Evlerimiz bahçeli olup bahçelerimizin tamamında aile masaları ve çardaklar bulunmaktadır. Ailenizle çok otantik bir ortamda nezih bir tatil geçirmeniz için muhteşem bir tercih olacaktır bu evler.

 

Büyükada RestaurantRESTAURANT

 

Yemek problemini size bırakmamak için kendimiz bizzat işlettiğimiz Yörükali restaurantımız ile yedi yirmi dört hizmet vermekteyiz. Restoranımızda her damak tadına uygun sıcak yemekler günün her saati çıkmaktadır. Aynı zamanda her akşam canlı müzik eşliğinde eşitli eğlence etkinlikleri düzenlemekteyiz. Bu etkinliklerimiz sayesinde tatiliniz bir hayli eğlenceli hale gelecektir. Adalar içinde bulunan Büyükada otelleri genelde sadece ticari mantıkla hizmet verirken biz tamamen ailemiz içine yeni insanlar katabilmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Sizleri kendi ailemizden biri olarak görüp her yıl sizinle birlikte tatil yapmak en büyük amacımız. Bunun için de siz değerli müşterilerimiz ile çok ciddi dostluklar kurabilme çabası içindeyiz.

 

PLAJ

 

Büyükada Plaj        Tatil deyince olmazsa olmazlardan biri de şüphesiz plajlardır. Her tatil beldesinde muhakkak birkaç plaj bulunur. Fakat ne yazık ki ülkemiz plajları eski nazaran artık o kadar da temiz değiller. Yoğun deniz kirliliği nedeniyle çoğu beldemizde plajlar kullanılamaz hale geldi. Biz bunun önüne geçebilmek için Büyükada en iyi plaj parolası ile yola çıktık ve bunun için plajımızı komple baştan aşağı düzenledik. Şu an plajımız Türkiye ve diğer Akdeniz ülkelerinin ortalamalarının çok üzerinde bir temizliğe sahiptir.

Leave a Comment