0

Eşsiz bir tatil için

Prens Adalarının eşsiz atmosferinde doğanın tüm güzellikleri iç içe bir tatile ne dersiniz? Büyükada konaklama tesisleri arasında yer alan Yörükali Turistik Tesisleri sizleri deniz, kum ve güneşin tadını çıkarmaya bekliyor. Mükemmel bir manzara eşliğinde akşam yemeklerinizi yiyebilir, doğa yürüyüşleri gerçekleştirebilir, dilerseniz tekne turları ile adayı dolaşabilirsiniz. Özellikle aile boyu tatil planı gerçekleştirenler için konaklanacak mekan son derece önemlidir. Eşinizin ve çocuklarınızın rahat edebileceği, çevrenizdeki herkesin yine ailesiyle birlikte tatile geldiği ve hiç kimsenin kimseye rahatsızlık vermediği bu ortamda ailenizi güvenle dolaştırabilirsiniz. Plajımızda rahatça güneşlenebilir, dilerseniz su motorları ile düzenlenen eğlenceli aktivitelerden faydalanabilirsiniz.

Deniz manzaralı Bungolow Evleri

Büyükada konaklama evlerimiz Yörükali tesislerimizin içinde olmakla birlikte yemyeşil bir ortamda kuş sesleri eşliğinde sizlere huzuru yaşatmaktadır. Evlerimizde bulunan rahat yataklar, konforlu koltuklar, sıcak su ve diğer hizmetler sayesinde kendinizi adeta ev ortamınızda hissedebilirsiniz. İster tek gecelik, isterseniz de daha fazla süre yararlanabileceğiniz evlerimiz aile tatilleri için de fiyat açısından avantaj sağlamaktadır. Otellerde kişi başı ödenen ücret yerine Yörükali Turistik Tesislerimizde ev kiralayarak daire başı kira ödeyebilir, bu sayede ailenizle birlikte daha uygun fiyatlı tatil yapabilirsiniz.

Konfor ve Rahatlık

Evinizden uzak kalacağınız saatlerde sizlere ev rahatlığını sunan ve en önemlisi de gerek manzarası, gerekse uygun fiyatları ile sizlere huzurlu bir tatil avantajı yaşatan Yörükali Turistik Tesisleri sizleri bekliyor.Sürekli ertelediğiniz tatil planlarınızı hayata geçirmek, birkaç günlüğüne de olsa ailenizle ve çocuklarınızla vakit geçirmek isterseniz Büyükada konaklama tesisleri arasında yer alan güvenilir ve kaliteli tesisimizi tercih edebilirsiniz. Misafirleri için her yıl kendini geliştirmeyi hedefleyen ve müşteri beklentilerine yönelik çözümler geliştiren tesislerimizde aradığınız tüm imkanları bulabilirsiniz. Bu yaz denizin tadını doyasıya çıkarmak isteyenleri Yörükali Turistik Tesisleri ve Prens Adalarına bekliyoruz.