Büyükada'daki en iyi plaj!

Kumsal Plaj

Mükemmel güzelliği ve kalitesi ile Yörükali Plajı sizleri Marmara Denizinde keyfe davet ediyor. Dinginlik veren sessizliği, kuşların eşsiz cıvıltıları ve doğa manzarasıyla konaklayabileceğiniz, Prens Adalarının eşsiz keyfini ve güzelliğini doğanın benzersiz atmosferinde yaşayabileceğiniz muhteşem bir tatil deneyimini Yörükali Tesislerinde bulabilirsiniz

Yörükali Turistik Tesisleri

Marmara Denizi kıyılarında tatil yapılacaksa akla ilk olarak Büyükada gelir. Elbette ki tatilciler huzurlu günler geçirmek isterken Büyükadanın en iyi plajı hangisi diyerekten araştırmaya girerler. Denizle adanın birleştiği yerlerde muhteşem plajların bulunduğu Büyükadada tek kumlu sahile sahip olan plaj ise Yörükali plajıdır. Yörükali Turistik Tesisleri bünyesinde bulunan bu plajda konuklar tesis tarafından ücretsiz olarak sunulan şezlong, minder ve şemsiyeleri kullanabilmektedir. Prens Adalarını gezip görebileceğiniz bu plajda gün boyu güneşin, denizin ve kumun keyfini çıkarabilir, tamamen aileye özel olan plaj sayesinde eşiniz ve çocuklarınızla huzurlu bir gün geçirebilirsiniz.

Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet

Büyükadanın en iyi plajı deyince aklınıza hemen fiyatları da yüksektir düşüncesi gelebilir. Ancak Yörükali Turistik Tesisleri sunduğu kaliteli hizmetlerin yanı sıra uygun fiyat avantajıyla da tatilcilere cazip seçenekler sunuyor. Tatil yaparken ne fiyatı, ne de olumsuz koşulları düşünmek istemiyorsanız tesisimiz tam size göre. Kafanızın rahat olacağı, aradığınız tüm kriterleri ve huzuru bulabileceğiniz tesisimizde Türk ve dünya mutfağının enfes lezzetlerini de tadabilirsiniz. Büyükada Yörükali plajımızda isterseniz günübirlik olarak denizin keyfini çıkarmayı da düşünebilirsiniz. Yine şemsiye, şezlong ve minderler ücretsiz olarak kullanımınıza sunulurken,  duş hizmetinden de faydalanabilirsiniz.

Huzurlu bir tatil

Farklılık yaşamak ve her şeyden uzaklaşarak birkaç günlüğüne kafanızı dinlemek isterseniz şahane manzarası ve kaliteli servisleri ile Yörükali Turistik Tesislerini tercih edebilirsiniz. Konuklarına güler yüzlü hizmetler sunan bir tesiste ailenizle birlikte huzurlu bir tatil yaparken, Prens Adalarını dolaşmak, gün boyu güneşin tadını çıkarmak ve tekne turlarına katılmak isterseniz yine uygun fiyat seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Büyükadanın en iyi plajı ve mükemmel atmosferinde denizin keyfini çıkarmak isterseniz anında rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz. Aile ortamında, doğayla iç içe geçireceğiniz birkaç günde unutulmaz hatıralar kazanmak isterseniz tesisimizi güvenle tercih edebilirsiniz.