Plaj

Yörük Ali Tesisleri Plaj

Günü birlik plajlarda Büyükada’nın tadını çıkarmak isteyenler Yörük Ali Tesislerinde yerlerini şimdiden alıyor.

Yörük Ali Tesisleri plajları denize sıfır sahiliyle unutamayacağımız eşsiz bir deneyim sunuyor. Düğün, nişan, sünnet, doğum günü ya da diğer etkinlikler içinde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Dünyanın en güzel yerlerinden biri olmayı başaran İstanbul, Türkiye’nin en kalabalık şehridir. Her yıl on milyonlarca turistin akın ettiği İstanbul’da gezilecek yerler arasındadır Doğal güzellikleri, zengin tarihi ve bir metropol olması sebebiyle İstanbul’da gezilecek yer sayısı oldukça fazladır.

Yılın her dönemi yerli ve yabancı milyonlarca turisti ağırlayan İstanbul, Marmara Denizi’nin en güzel kıyı şeritlerine ev sahipliği yapıyor. İstanbulluların ve turistlerin yazın denize girmek için başka şehirlere gitmesi gerek kalmıyor.

Yaz aylarında İstanbul’un yoğun temposundan, bunaltıcı havadan kaçıp serinlemek isteyenler şimdi plajlara akın ediyor. Kolay ulaşılabilir olan hem de doğayla iç içe vakit geçirme imkânı sunan bu plajlar, yaz aylarında serinlemek isteyenlerin tercihidir.

Yörük Ali Tesisleri yaz aylarında serinlemek isteyen İstanbul sakinlerinin en çok tercih ettiği plajlardan bir tanesidir. Plajımız tatil yapma fırsatı bulamayanlara, şehrin içinde keyifli bir yaz günü geçirme fırsatı vadediyor.

İstanbul’a yakın plajlardan biri olan Yörük Ali Tesisleri plajı hem Büyükada’nın büyüleyici güzelliklerini yaşamak hem de yazın şehrin bunaltıcı havasından kurtulmak isteyenlerin tercihidir Doğayla iç içe olan Aya Nikola Plajı, kristal berraklığındaki denizi ve eşsiz manzarasıyla herkesin beğenisini toplamaya devam ediyor.

Eşsiz Manzaranın Tadını Çıkarın

Büyükada üzerinde yer alan plajımız İstanbul’a yakın olup İstanbul’un bilinen atmosferinden bir o kadar uzaktır. Harika bir yaz günü için ideal bir seçenek sizlere sunuyoruz. Plajımızda duş-kabin, şezlong ve şemsiye gibi hizmet ve imkanlar yer almaktadır. İsteyenler, yiyecek ve içeceklerini beraberinde getirebiliyor. Plajımız İstanbul’un en güzel köşelerinden biri olan Büyükada’da yer alıyor.

Yörük Ali Tesisleri İstanbul’da günübirlik deniz, kum, güneş, plaj ve tatil keyfi için tercih edilen popüler bir noktalarından bir tanesidir. İstanbul’da size özel plaj denildiğinde akla ilk gelen plajlardan biriyiz.  Yörük Ali Tesisleri plajları mavi bayrak sahibidir. Oldukça uzun olan kumsal şeridi yaz aylarında çevre illerden de ziyaretçi almaktadır.

Sessizliği ve sakinliği ile bilinen plajımız yerli halk ve çevre illerden vatandaşlar tarafından ziyaret ediliyor.

Büyükada’da Sakin Plajlar Sizleri Bekliyor

İstanbul adaları içinde en büyük olanı Büyükada’dır. Büyükada’ya Avrupa ve Anadolu yakasından vapur seferleriyle ulaşım sağlanır. Büyükada plajları içerisinde en çok turist ziyareti alan plajlardan bir tanesi de Yörük Ali Tesisleri plajıdır. Yüzme bilmeyen ve küçük yaştaki ziyaretçiler için en güvenli plajlardan birine sahibiz. Halik Koyu Plajı ise sessiz ve sakin bir ortam isteyenler için doğru tercihtir.

Doğanın sesini daha çok duymak ve daha uygun bütçeyle tatil yapmak isteyenler şimdi bu plajı ziyaret ediyor. Büyükada temiz havası ve ormanlık alanda doğa yürüyüşü ile ilgilenenler için tercih edilen birçok kamp alanı sunuyor. Şehirden uzaklaşmadan sahilde kamp kurmak isteyenler şimdi bizleri arayarak rezervasyon yaptırabiliyor.

Büyükada, adalar içinde en çok yeşil alana sahip olan yerlerden bir tanesidir. Mevsim fark etmeden devamlı ziyaretçi alan hem tarihi hem de doğal güzellikler barındırarak ziyaretçilerden de tam not alıyor. Rahatça denize girmek ve güneşlenmek isteyenlere piknik imkanı da sağlayan Yörük Ali Tesisleri plajı tamamen kumdan oluşuyor. Bu yüzden özellikle çocuklarıyla zaman geçirmek isteyen misafirler sıklıkla tercih ediliyor. Günün her saati plajımızda sizde yerinizi alabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Hotline
+902163827454