Restorant

Restorant

Yörük Ali Tesisleri yer aldığı coğrafyanın değerli ürünlerini bir araya getirerek oluşturduğu özgün, leziz, nitelikli ve farklı imza yemekleri ile sizleri memnun ediyor.

Yörük Ali Tesisleri Restorant özgün ve yenilikçi menümüz ile eşsiz bir yemek deneyimi sizlere sunmaya devam ediyor. Büyükada topraklarında yetişen değerli ürünleri ve yüksek hizmet kalitesiyle elinizin altına getiriyoruz. Kaliteyi odağımıza alarak hazırladığımız dönemsel değişen menümüzü sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bu alanda yaptığımız yenilikçi dokunuşlarla gastronomide katma değer yaratıyoruz.

Uzun zamandır Yörük Ali Tesisleri, Büyükada’nın muhteşem manzarasına karşı Osmanlı Sarayı ve Türk Mutfağı ile yöresel Anadolu Mutfaklarından sentezlenen en seçkin yemekleri sizlere sunabiliyor. Büyükada’nın ihtişamına yakışan, Türk mutfağı ile yöresel Anadolu mutfaklarından sentezlenen menümüze şimdi göz atabilirsiniz.

Seçkin Menülerle Tanışın

Yörük Ali Tesisleri sahip olduğu menü ve konsepti ile Büyükada’nın en seçkin mekanlarından biri olmayı başardı. Türk lezzetlerinin en özel haline tanık olacağınız Yörük Ali Tesisleri Restaurant, Türk mutfağına yaptığı büyük katkılarıyla da öne çıkmayı başarıyor.

Yörük Ali Tesisleri Restorant da Türk mutfağının birbirinden enfes lezzetleri elinizin altına geliyor. Restoranda menüler günlük olarak hazırlanmaktadır. Yörük Ali Tesisleri lezzet ailesinin tüm işletmelerinde geçerli olan şeffaf mutfak ilkesi gereği tüm mutfaklarımız misafirlerimiz tarafından denetlenebilir.

Restoranımız uzun zamandan bu yana Büyükada üzerinde hizmet veriyor. Yıllar boyunca birçok lezzeti bünyesinde barındıran ve müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmet ile kendine özel bir yer edindi. Yörük Ali Tesisleri Restaurant’ın yemekleri, Türk mutfağından Akdeniz mutfağına kadar geniş bir yelpazede sizleri bekliyo. Kendine özgü lezzetleri ve taze malzemeleri ile dikkat çeken restoranımız kaliteli ve lezzetli yemekleri ile müşterilerine unutulmaz bir deneyim paylaşabiliyor.

Restoranın konumu, Büyükada üzerinde sebebiyle oldukça avantajlıdır. Yörük Ali Tesisleri Restaurant, İstanbul’un en güzel yerlerinden biri olan Büyükada üzerinde bulunduğu için, burada yemek yemek hem tarihi bir deneyim hem de keyifli bir tatil anısı olacaktır.

Restoranımız sadece yemekleri ile değil, aynı zamanda hizmeti ile öne çıkmayı başarıyor. Güler yüzlü ve profesyonel personeli, müşterilerine unutulmaz bir deneyim yaşatmak için çalışmalarını sürdürüyor. Osmanlı ve Türk mutfağına yer veren restoranımız, Büyükada üzerinde yer alıyor. Grupça gitmek isteyenler için, başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve tatlıdan oluşan farklı menüleri de inceleyebilirsiniz.

Ayrıca internet adresimiz rezervasyon yapabilirsiniz. Manzarası, imza tabakları, üst düzey servisi ile, İstanbul’un klasikleşmiş mekanları arasında ilk akla gelenlerden. Restoranımız açıldığı günden bu yana Türk mutfağından örneklere yer veriyor. Menüsünde Türk mutfağının yanı sıra Akdeniz ve Uzakdoğu mutfağından lezzetlerde bulunuyor.

Benzersiz Tat Yolculuğu Yapmaya Ne Dersiniz?

İstanbul en iyi mekanlar denildiği zaman akla gelenlerden bir tanesiyiz. Her biri bambaşka bir açıdan İstanbul’un güzelliklerini sergileyen mekanımız ferah ve izole atmosferleri ile de ön plana çıkıyor. Restoranımız uzun yıllar içerisinde edindiği tecrübe ile adından söz ettiriyor. 16 Yörük Ali Tesisleri nitelikli menüsü ve etkinlik programı ile de dikkat çekmeyi başarıyor.

Unutulmaz tatları farklı lokasyonlarda sunan restoranımız dünyaca ünlü şeflerinin ellerinden çıkan gurme lezzetleri misafirleri ile paylaşıyor. Taze ve kaliteli malzemeler elde edilerek oluşturulan menülerimizle müşterilerimize benzersiz lezzet, kalite ve servis anlayışını sunuyoruz.

Sofistike atmosferimizde usta eller tarafından lezzetli menülerle tanışabilirsiniz. Yörük Ali Tesisleri gündüz ayrı, gece ise apayrı bir ada manzarasını sizlere sunuyor. Derin maviliklerden ve doğanın armağan ettiği eşsiz malzemelerden oluşan çok özel lezzetler beklentilerinize yanıt veriyor.

Restoranımız İstanbul’un kültür, sanat ve tarihinden ilham alan çağdaş bir yemek deneyimi sunmaya devam ediyor. Deneyimli mutfak ekibimizle rafine zevklere sahip misafirlerini lokal malzemeler ve modern dokunuşlarla oluşturuyoruz. Bu alanda mevsimsel menülerimizle hemen tanışabilirsiniz. Türk Mutfağının en lezzetli örneklerini sunan deneyim odaklı bir restoran vadediyoruz. Özel günler ve diğer organizasyonlar için Yörük Ali Tesisleri Restorant, ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Hotline
+902163827454